.

 

 

 

 

 Pokud zde najdete pro Vás vhodný termín múžete si jej objednat.  

únor 19:

 

6.středa   14.15  ZOO               ŠD Chelčického  Praha 3

.

11.pondělí  9.3o  ZOO              MŠ Straškov Vodochody 
12. úterý    9.oo   SMOLÍČEK      MŠ Úholičky
13.středa   9.oo    DOMEK          MŠ Dvořákova Brandýs nad Labem
14.čtvrtek 10.oo   KOCOUR       MŠ Krhanice
15. pátek    9.3o   CO JE?          MŠ Družec
.

18.pondělí  10.oo  ZOO              MŠ Rynholec

.
20.středa     9.3o   SMOLÍČEK      MŠ Zvoliněves

21.čtvrtek  10.oo  PEJSEK          MŠ Praislerovo nám. Králův Dvůr

22.pátek     10.oo  KŘIŽOVATKA MŠ Čestlice

.

26. úterý    10.oo  DOMEK          MŠ Chrustlice u Zlonic

.

28. středa   9.3o  DOMEK           MŠ Všejany u Nymburka 
.
březen19:

.
4.pondělí   9.15   DOMEK            MŠ Ořech
5. úterý     9.45  SMOLÍČEK        MŠ Modletice
.
 7.čtvrtek  10.oo  SMOLÍČEK       MŠ Třebušice
.
12. úterý    10.oo  ZOO               MŠ Lupenická Koloděje

14.čtvrtek 

                 14.oo    DOMEK          ŠD Chýně                

15. pátek    9.3o    DOMEK          MŠ  Družec

18.pondělí   9.3o   SMOLÍČEK     MŠ  Plaňany 
19. úterý      9.3o  KOCOUR        MŠ Kamenné Žehrovice
20. středa   10.3o  DOMEK          MŠ Karla Čapka Poděbrady
21.čtvrtek   10.oo  PEJSEK         MŠ Škvorec
.

25.pondělí  dopoledne obsazeno

                   14.oo SMOLÍČEK     ŠD  Na Beránku Praha 12
26. úterý     10.oo DOMEK          MŠ Palachova 137 Poděbrady
27.středa     10.oo KŘIŽOVATKA MŠ Tachlovice
28.čtvrtek   10.oo DOMEK          MŠ Cítov u Mělníka 
.
duben 19:
1.pondělí   14.oo  SMOLÍČEK      ŠD Na Beránku Praha 12
2. úterý     10.oo  RŮŽENKA       MŠ Na Balabence Praha
3.středa      9.15   ZOO               MŠ Tovární Beroun
4.čtvrtek    9.15   KŘIŽOVATKA   MŠ Tišice u Neratovic
5. pátek     9.3o   KŘIŽOVATKA   MŠ  Družec
.
 8.pondělí   9.3o   CO JE?           MŠ Bílá Praha 6 Dejvice
 9. úterý     9.3o   CO JE?
                 10.3o  KŘIŽOVATKA   MŠ Vestec
10. středa   9.45  SMOLÍČEK       MŠ Vrchlického Beroun
11.čtvrtek   9.15   DOMEK           MŠ Tišice u Neratovic

.

13.sobota   15.oo  SMOLÍČEK      "KAŠTAN" Bělohorská 150 Praha 6

.

15.pondělí  10.oo  ZOO               MŠ Prajslerovo nám. Dvůr Králové

16. úterý     9.3o   PEJSEK          MŠ Zvoleňeves

17.středa    9.3o   KOCOUR        MŠ Holečkova  Smíchov Praha 5 

.
15.pondělí  10.oo  ZOO               MŠ Preislerovo nám. Králův Dvůr
.
24.středa   10.oo  SMOLÍČEK       MŠ Středokluky   
25.čtvrtek  10.oo  KŘIŽOVATKA   MŠ Dobřejovice

26. pátek   

                  13.15  DOMEK            ŠD 6ZŠ Ovčárecká Kolín   

.

28. neděle  15.oo  SMOLÍČEK     "KLUB" Loděnice

29.pondělí  10.oo  CO JE?          MŠ Chudíř    

.
květen:19
1.čtvrtek  14.oo  KŘIŽOVATKA  ŠD Dolní Počernice
3. pátek     9.3o    ZOO               MŠ  Družec
13.pondělí  9.15   KŘIŽOVATKA  MŠ Hospozín
14. úterý    10.oo  ZOO              MŠ Hudlice
15.středa   10.oo  SMOLÍČEK      MŠ Chlumín
                  14.15  SMOLÍČEK      ŠD Chelčického Praha 3

.

21. úterý     9.3o  ZOO               MŠ Zvoleňeves 

.

23.čtvrtek  10.oo  DOMEK          MŠ U Mateřské školy 178  Kyčice
.
červen 19:
 1.sobota   14.oo  SMOLÍČEK     OÚ Hobšovice
.
 5.středa     9.3o    CO JE?         MŠ Pštrossova  Praha 1
.
 7. pátek     10.oo   ZOO            MŠ Sázavská Praha 2
.
12. středa    9.oo   DOMEK              
                  10.3o   DOMEK         MŠ Jesenice 
.
25. úterý   10.oo   RŮŽENKA      MŠ Holečkova Praha
 
září 19:

.
24. úterý     9.3o   SMOLÍČEK     MŠ Městec Králové
25. středa  10.oo   DOMEK         MŠ Žižkova Poděbrady
.
říjen 19:
.
 8. úterý     9.45  DOMEK         MŠ Hercíkova Praha
 9. středa  10.oo  PEJSEK         MŠ Bezno

10.čtvrtek  9.45  PEJSEK         MŠ Lány

11. pátek   10.oo PEJSEK        MŠ Čestlice

.
listopad 19:

.

 5. úterý   10.oo  SMOLÍČEK     MŠ Újezd u Průhonic
.
12. úterý     9.oo
                 10.oo  2X KOCOUR  MŠ Libická Praha 3

19. úterý     9.oo   PEJSEK        MŠ Řitka

.    
21. čtvrtek  10.oo  SMOLÍČEK    MŠ Alšovy sady  Praha
.

leden:20:

14. pondělí   9.15   DOMEK        MŠ Klausova 88 Praha

.

16.středa     9.3o   RŮŽENKA     MŠ Holečkova Praha 5

21. úterý     9.3o   DOMEK         MŠ Hrabákova Praha

 

únor 2020:

14. úterý      9.15   DOMEK       MŠ Klausova 2088  Praha 

březen 2020

19.čtvrtek    9.3o   RŮŽENKA    MŠ Táborská Praha 4

 duben  2020

14. středa     9.3o    ?                 MŠ Holečkova  Praha 5