.

   Pokud zde najdete pro Vás vhodný termín múžete si jej objednat.  

  

 

 


 

říjen 19:

 1.úterý      9.oo  DOMEK         MŠ Kosoř

.

 3. čtvrtek 10.oo DOMEK         MŠ Dobřejovice
 4. pátek    10.oo DOMEK         MŠ Krhanice

.
 8. úterý     9.45  DOMEK         MŠ Hercíkova Praha
 9. středa  10.oo  PEJSEK         MŠ Bezno

10.čtvrtek  9.45  PEJSEK         MŠ Lány

11. pátek   10.oo  CO JE?         MŠ Čestlice

.

14.pondělí  9.15  SMOLÍČEK   MŠ Straškov Vodochody 

15. úterý    9.3o  RŮŽENKA     MŠ Zvoleněves

16.středa   9.3o   ZOO            MŠ Maslovice

.

18. pátek   10.oo  DOMEK       MŠ Praislerovo nám. Králův Dvůr  

.

21.pondělí 10.oo  DOMEK       MŠ Dřevčice

22. úterý   10.oo  KOCOUR     MŠ Na Balabence  Praha 9 Libeň

23.středa    9.3o  SMOLÍČEK    MŠ Klobuky

.

25. pátek    9.3o  DOMEK        MŠ Peruc

.

30. středa  10.oo SMOLÍČEK    MŠ Otvovice

31.čtvrtek   9.45  DOMEK        MŠ Kly

.
listopad 19:

4.pondělí  10.oo  DOMEK         MŠ Oskořínek

 5. úterý   10.oo  SMOLÍČEK     MŠ Újezd u Průhonic

.

 7.čtvrtek 10.oo  PEJSEK         MŠ Cerhovice

 8. pátek    9.45  DOMEK         MŠ Vrchlického  Beroun

.

10. neděle 15.oo  DOMEK        KD Loděnice 

11.pondělí  9.3o  PEJSEK        MŠ Rozenbaura Kladno
12. úterý     9.oo
                 10.oo  2X KOCOUR  MŠ Libická Praha 3

.

14. čtvrtek  9.3o   ERBEN         MŠ Zvoleněves

§

18.pondělí    9.oo  PEJSEK          MŠ Na příčné mezi Praha 4  

19. úterý     9.oo   PEJSEK        MŠ Řitka

 

20. středa     9.3o   DOMEK        MŠ Mochov
21. čtvrtek  10.oo  SMOLÍČEK    MŠ Alšovy sady  Praha

22. pátek      9.oo  PEJSEK        MŠ U Školky  Praha
.

26. úterý      9.15  DOMEK        MŠ Hrusice

.

28.čtvrtek  10.oo  SMOLÍČEK     MŠ Lupenická Koloděje

prosinec 19:

 1. neděle  15.oo    CO JE?       Sokolovna Roztoky

 3. úterý      9.45    SMOLÍČEK   MŠ Družec

 4. středa    14.oo   KOLEDA      ŠD Chelčického Praha 3

 5.čtvrtek    10.oo  DOMEK       MŠ K Železnici Běchovice 

.

 9. pondělí  10.oo KOLEDA         MŠ Mečeříž

.

12. čtvrtek   9.3o   KOLEDA       MŠ Zvoleněves

.

18. středa   14.oo  KOLEDA       ŠD Hrdinů Dolní Počernice

19.čtvrtek    9.45  KOLEDA       MŠ Dřísy 

.

leden:20:

.

 7. úterý      9.3o   SMOLÍČEK    MŠ Červený Újezd 

,

 9.čtvrtek     9.15  SMOLÍČEK     MŠ Tuklaty

14. úterý      9.15   DOMEK        MŠ Klausova 88 Praha

15. středa     9.oo   DOMEK

                   10.oo   DOMEK        MŠ Dolní Břežany 

16.čtvrtek    9.3o   SMOLÍČEK     MŠ Holečkova Praha 5

21. úterý     9.3o   DOMEK         MŠ Hrabákova Praha

22.středa   10.oo   ERBEN          MŠ Bílá Praha 6

.

24. pátek    9.3o   DOMEK         MŠ Gen. Janouška Praha

.

27.pondělí  9.3o   PEJSEK        MŠ Čerčany 

 

únor 2020:

.

 5. středa    9.15  ERBEN          MŠ Úholičky

.

11. úterý    9.3o  PEJSEK         MŠ Konětopy

.

13.čtvrtek  9.3o  SMOLÍČEK     MŠ Masarykova Nymburk

.

27.čtvrtek 10.oo  KOCOUR      MŠ Chlumín 

březen 2020

.

3.  úterý      9.3o   SMOLÍČEK   MŠ Rozenbaura Kladno

.

11. středa    9.3o   ZOO            MŠ Modletice

12. čtvrtek 10.oo   CO JE?        MŠ Dobřejovice  

.

17. úterý     9.45  KŘIŽOVATKA MŠ Panenský Týnec

19.čtvrtek    9.3o   RŮŽENKA    MŠ Táborská Praha 4

.

23.pondělí   9.45   SMOLÍČEK    MŠ Herčíkova Praha Stodůlky

24. úterý     9:45   KŘIŽOVATKA MŠ Mcely

.

26. čtvrtek  10.oo   ZOO            MŠ Kamenné Žehrovice

.

31. úterý       9.45   KŘIŽOVATKA MŠ Dobrovského Roudnice nad Labem

.  

 duben  2020

.

 7.  úterý      9.3o   SMOLÍČEK     MŠ Tovární Benešov 

14. středa     9.3o   ERBEN          MŠ Holečkova  Praha 5

.
16,čtvrtek    9.15    ZOO              2x

                   10.15   ZOO              MŠ Plzeňská Králův Dvůr

.

28. úterý      9.3o                        2x 

                   10.3o   DOMEK          MŠ Dukelská  Benešov

květen 2020:

.

 5. úterý        9.15   SMOLÍČEK      MŠ Dvořákova  Brandýs nad Labem

.

14.čtvrtek   10.oo   KŘIŽOVATKA  MŠ Chlumín

.

28. čtvrtek  10.oo   ZOO              MŠ Dobřejovice

.

červen:

1.pondělí  10.oo   ZOO               MŠ Cítov

2. úterý    10.oo   ZOO                MŠ Na Paloučku Benešov 

.

11. čtvrtek  9.3o   PEJSEK           MŠ Konstantinova Jižní město

 .

.

Říjen 20:

 .

 6. úterý     10.oo  DOMEK            MŠ Lacinova Kladno

.

14. středa   10.oo  DOMEK            MŠ Bezno